Студия ВИАТЕЛ
Сегодня:
Warning: Use of undefined constant D - assumed 'D' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /virt/homes/viatel/viatel/rufiles/maindeffunc.inc on line 5

Sat
11/07/20
<a href=http://www.viatel.kiev.ua/zmi-inet.php> укр </a> <a href=http://www.viatel.kiev.ua/rufiles/zmi-inet.php> рус </a>т. (044) 496-09-60
viatel@svitonline.com
Аренда   Монтаж   Кадротека   CD/DVD   Еще...
June 20, 2014
ФОТОГАЛЕРЕЯ З ПОЇЗДКИ ПРЕДСТАВНИКІВ ВІАТЕЛ НА МФ "КАЛИНОВІ МОСТИ"
В червні 2014 року студія "ВІАТЕ...
May 12, 2014
ФОТОГАЛЕРЕЯ З ПОЇЗДКИ ПРЕДСТАВНИКІВ ВІАТЕЛ ДО ПОЛЬЩІ
З 5-го по 11-е травня 2014 року ...
April 4, 2014
ВІДЕОРОЛИК МАЙСТЕРНІ ВАСИЛЯ ВІТРА НА МУЗИКУ DE WOLF
Студія ВІАТЕЛ і майстерня Васи...
March 3, 2014
20 РОКІВ НАЗАД МИ ЗАСНУВАЛИ СТУДІЮ «ВІАТЕЛ»
20 РОКІВ НАЗАД МИ ЗАСНУВАЛИ СТУД...
January 25, 2014
ІВАН МИКОЛАЙЧУК ПРО МАЙДАН
Понад 20 років фільм І.Миколайчу...

главная   >   мы в СМИ   >   электронные СМИ

Студия ВИАТЕЛ в СМИ:

Про нас пишут: электронные СМИ

Василь Витер: Наш бюджет тратится на российские фильмы, 22.09.2011.
Беседа про проблемы кинематографического образования в Украине и качество национального телепродукта на сайте Национального сообщества кинематографистов Украины.
статья Галины КРИВОРЧУК, продюсера фильма "Любовь, дарованная звездами", под названием "Как музыкальное искусство превращается в кино" на сайте Газеты "День"
статья "Чому український глядач і українське кіно не можуть зустрітися?" в разделе Пресс-клуб «Дня» на сайте Газеты "День"
Наталка Сопіт, ведуча серіалу 'Гра Долі' В своей беседе с журналистами газеты "Украина Молодая" ведущая проекта "Игры Судьбы" Наталка Сопит рассказывает про то, почему большинство каналов не показывает документалистику про известных людей.
Читайте интервью ведущей сериала "Игры судьбы", которое напечатано в статье "Наталка Сопит: быть рядом с великими - гиперответственно" газеты "Украина молодая".
Стаття про фільм В статті Монтаж, як процес пізнання, що розміщена на сайті "Віче", йдеться про фільм Василя Вітра «Іван Миколайчук. Тризна», який нещодавно було показано на одному з вечорів-спогадів у столичному Будинку кіно.
Прес-реліз На сайті парламентської бібліотеки розміщено Прес-реліз з презентації фотоальбому «Відтворення втрачених перлин архітектури. Михайлівський Золотоверхий». Надана інформація про основних учасників презентації, та фотографії з місця події.
Стаття На сайті міжнародного фонду "Відродження" надрукована стаття Документальний фільм про Ференца Ліста презентовано в Києві. В репортажі згадується про прем'єрний показ фільму "Кохання, дароване зірками", відзнятого Студією "ВІАТЕЛ" за підтримки фонду "Відродження" та присвяченого всесвітньовідомому музиканту Ференцу Лісту та його коханій жінці - Кароліні, що була родом з України.
Стаття На сайті журналу Верховної Ради України "Віче" надрукована стаття Живий класик - буковинець з Монпарнасу. Йдеться про те, що Чернівецьке відділення Фонду культури, творча група під орудою режисера Василя Вітра, журнали «Образотворче мистецтво» та «Малий і середній бізнес» виступили ініціаторами створення документального фільму «Буковинець з Монпарнасу».
Стаття На сайті "Главред" надрукована стаття Буковинець з Монпарнасу про Темістокля Вірсту, його долю, його картини, та новий однойменний фільм студії ВІАТЕЛ. Для буковинської інтернет-аудиторії ця стаття представлена на сайті Буковинський край
Стаття На сайті "Молодий Буковинець" надрукована стаття В Україні знімуть фільм «Буковинець з Монпарнасу» про новий фільм студії ВІАТЕЛ, в якому йдеться про долю відомого художника Темистокля Вирсту, який народився на Буковині, а прославився у Франції.
Стаття 22 лютого 2011 року відбулась презентація фільму студії ВІАТЕЛ "Богдан Хмельницький" із серіалу "Гра Долі" в актовій залі Чернігівського Національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка. Прочитайте докладніше про презентацію фільму Богдан Хмельницький в Чернігові на сайті Чернігівської облдержадміністрації.
перейти Перелік фільмів кінорежисера Василя Вітра на сайті державного кінофотофоноархіву ім. Г.С. Пшеничного
перейти Стаття "Перегляд фільму «БОГДАН ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ» на сайті Львівського МіОК
читать Публикация с сайта УКРИНФОРМа про премьерные показы фильму "Быстротечный сон" (на украинском языке).
читать Публикация с сайта Шевченковской госадминистрации про вечер-портрет И. Мазепы, который состоялся в библиотеке им. М. Костомарова (на украинском языке).


Проект
"Игры Судьбы"www.
continentfilmu.
comлицензионный DVD-диск от ВИАТЕЛ

Аренда   Монтаж   Кадротека   CD/DVD   Еще...
Написать администратору сайта