Студія ВІАТЕЛ
Cьогодні:
Warning: Use of undefined constant D - assumed 'D' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /virt/homes/viatel/viatel/maindeffunc.inc on line 5

Sun
27/09/20
<a href=http://www.viatel.kiev.ua/zmi-inet.php> укр </a> <a href=http://www.viatel.kiev.ua/rufiles/zmi-inet.php> рус </a>т. (044) 496-09-60
studioviatel@gmail.com
Оренда   Монтаж   Кадротека   CD/DVD   Ще...
June 20, 2014
ФОТОГАЛЕРЕЯ З ПОЇЗДКИ ПРЕДСТАВНИКІВ ВІАТЕЛ НА МФ "КАЛИНОВІ МОСТИ"
В червні 2014 року студія "ВІАТЕЛ" бра...
May 12, 2014
ФОТОГАЛЕРЕЯ З ПОЇЗДКИ ПРЕДСТАВНИКІВ ВІАТЕЛ ДО ПОЛЬЩІ
З 5-го по 11-е травня 2014 року студія...
April 4, 2014
ВІДЕОРОЛИК МАЙСТЕРНІ ВАСИЛЯ ВІТРА НА МУЗИКУ DE WOLF
Студія ВІАТЕЛ і майстерня Василя Віт...
March 3, 2014
20 РОКІВ НАЗАД МИ ЗАСНУВАЛИ СТУДІЮ «ВІАТЕЛ»
20 РОКІВ НАЗАД МИ ЗАСНУВАЛИ СТУДІЮ «ВІ...
January 25, 2014
ІВАН МИКОЛАЙЧУК ПРО МАЙДАН
Понад 20 років фільм І.Миколайчука "Ва...


головна   >   ми в ЗМІ   >   електронні ЗМІ

Студія ВІАТЕЛ в ЗМІ:

Про нас пишуть: електронні ЗМІ

23 жовтня 2012 року в конференц-залі Національної парламентської бібліотеки України відбувся перегляд фільму студії «ВІАТЕЛ» з серіалу «Гра долі» "Кохання, дароване зірками" , присвяченого перебуванню у Києві видатного музиканта Ференца Ліста.
Докладніше про перегляд фільму читайте в статті "Кохання, дароване зірками" на сайті Національної Парламентської Бібліотеки України.
"Василь Вітер: Наш бюджет витрачають на російські фільми", 22.09.2011.
Розмова про проблеми кінематографічної освіти в Україні та якість національного телепродукту на сайті Національної спілки кінематографістів України.
стаття Галини КРИВОРЧУК, продюсера фільму «Кохання, дароване зірками», під назвою "Як музичне мистецтво перетворюється на кіно" на сайті Газети "День"
стаття "Чому український глядач і українське кіно не можуть зустрітися?" в розділі Прес-клуб «Дня» на сайті Газети "День"
Наталка Сопіт, ведуча серіалу 'Гра Долі' В своїй розмові з журналістами газети "Україна молода" ведуча проекту «Гра долі» Наталка Сопіт розповідає про те, чому більшість каналів не показує документалістику про відомих людей.
Читайте інтерв`ю ведучої серіалу "Гра Долі", яке надруковано в статті "Наталка Сопіт: Бути поряд iз великими — гіпервідповідально" газети "Україна Молода".
Стаття про фільм В статті Монтаж, як процес пізнання, що розміщена на сайті "Віче", йдеться про фільм Василя Вітра «Іван Миколайчук. Тризна», який нещодавно було показано на одному з вечорів-спогадів у столичному Будинку кіно.
Прес-реліз На сайті парламентської бібліотеки розміщено Прес-реліз з презентації фотоальбому «Відтворення втрачених перлин архітектури. Михайлівський Золотоверхий». Надана інформація про основних учасників презентації, та фотографії з місця події.
Стаття На сайті міжнародного фонду "Відродження" надрукована стаття Документальний фільм про Ференца Ліста презентовано в Києві. В репортажі згадується про прем'єрний показ фільму "Кохання, дароване зірками", відзнятого Студією "ВІАТЕЛ" за підтримки фонду "Відродження" та присвяченого всесвітньовідомому музиканту Ференцу Лісту та його коханій жінці - Кароліні, що була родом з України.
Стаття На сайті журналу Верховної Ради України "Віче" надрукована стаття Живий класик - буковинець з Монпарнасу. Йдеться про те, що Чернівецьке відділення Фонду культури, творча група під орудою режисера Василя Вітра, журнали «Образотворче мистецтво» та «Малий і середній бізнес» виступили ініціаторами створення документального фільму «Буковинець з Монпарнасу».
Стаття На сайті "Главред" надрукована стаття Буковинець з Монпарнасу про Темістокля Вірсту, його долю, його картини, та новий однойменний фільм студії ВІАТЕЛ. Для буковинської інтернет-аудиторії ця стаття представлена на сайті Буковинський край
Стаття На сайті "Молодий Буковинець" надрукована стаття В Україні знімуть фільм «Буковинець з Монпарнасу» про новий фільм студії ВІАТЕЛ, в якому йдеться про долю відомого художника Темистокля Вирсту, який народився на Буковині, а прославився у Франції.
Стаття 22 лютого 2011 року відбулась презентація фільму студії ВІАТЕЛ "Богдан Хмельницький" із серіалу "Гра Долі" в актовій залі Чернігівського Національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка. Прочитайте докладніше про презентацію фільму Богдан Хмельницький в Чернігові на сайті Чернігівської облдержадміністрації.
перейти Перелік фільмів кінорежисера Василя Вітра на сайті державного кінофотофоноархіву ім. Г.С. Пшеничного
перейти Стаття "Перегляд фільму «БОГДАН ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ» на сайті Львівського МіОК
читати Публікація з сайту УКРІНФОРМу про прем'єрний показ фільму "Бистроплинний сон"
читати Публікація з сайту Шевченківської держадміністрації про вечір-портрет І.Мазепи, що відбувся у бібліотеці ім. М. Костомарова


Проект
"Гра Долі"www.
continentfilmu.
comліцензійний DVD-диск від ВІАТЕЛ

Фотоальбом
фотоальбом "Михайлівський Золотоверхий собор"
Оренда   Монтаж   Кадротека   CD/DVD   Ще...
Написати адміністратору сайта