Студія ВІАТЕЛ
Cьогодні:
Warning: Use of undefined constant D - assumed 'D' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /virt/homes/viatel/viatel/maindeffunc.inc on line 5

Wed
05/08/20
<a href=http://www.viatel.kiev.ua/zmi-printed.php> укр </a> <a href=http://www.viatel.kiev.ua/rufiles/zmi-printed.php> рус </a>т. (044) 496-09-60
studioviatel@gmail.com
Оренда   Монтаж   Кадротека   CD/DVD   Ще...
June 20, 2014
ФОТОГАЛЕРЕЯ З ПОЇЗДКИ ПРЕДСТАВНИКІВ ВІАТЕЛ НА МФ "КАЛИНОВІ МОСТИ"
В червні 2014 року студія "ВІАТЕЛ" бра...
May 12, 2014
ФОТОГАЛЕРЕЯ З ПОЇЗДКИ ПРЕДСТАВНИКІВ ВІАТЕЛ ДО ПОЛЬЩІ
З 5-го по 11-е травня 2014 року студія...
April 4, 2014
ВІДЕОРОЛИК МАЙСТЕРНІ ВАСИЛЯ ВІТРА НА МУЗИКУ DE WOLF
Студія ВІАТЕЛ і майстерня Василя Віт...
March 3, 2014
20 РОКІВ НАЗАД МИ ЗАСНУВАЛИ СТУДІЮ «ВІАТЕЛ»
20 РОКІВ НАЗАД МИ ЗАСНУВАЛИ СТУДІЮ «ВІ...
January 25, 2014
ІВАН МИКОЛАЙЧУК ПРО МАЙДАН
Понад 20 років фільм І.Миколайчука "Ва...


Студія ВІАТЕЛ в ЗМІ:

Про нас пишуть: друковані видання

Стаття Галини Криворчук в Газеті "День" - "Веселка над Калиновими Мостами" - розповідає про МФ "Калинові Мости - V".
Стаття Галини Криворчук в газеті "Світ" "Веселка над Калиновими Мостами" розповідає про МФ "Калинові Мости - V".
В Бліц-інтерв`ю з Василем Вітром в газеті "День" від 17.04.2013 року під назвою "Кобилянська й сучасники" спростовується думка про те, що всю класику нами вже прочитано.
В статті з газети "День" від 12.04.2013 року під назвою "Valse Brillante" йдеться про прем'єрний показ нового фільму студії ВІАТЕЛ із серіалу "Гра долі" - "Ольга Кобилянська".
В статті з газети "Урядовий Кур'єр" від 23.02.2013 року під назвою "Чи скерує 'Мужицький Ангел' українське кіно до моралі?" йдеться про останню роботу молодої української режисерки Ірини Правило.

Також стаття містить пряму мову з Іриною Правило.
В першому за 2013 рік номері журналу "Кіно-Театр" була надрукувана стаття "Українська революція: реконструкція історії", в якій йдеться про новий фільм режисера Івана Канівця, випускника кафедри режисури КНУТКіТ ім І.Карпенка-Карого
В першому за 2013 рік номері журналу "Кіно-Театр" була надрукувана стаття "За п`ять днів - фільм про Монтекатіні", в якій йдеться про те, що роботи українських студентів були нагороджені золотою медаллю президента Італії Джорджо Наполітано "За внесок у розвиток світового кіно"
Газета "День" надрукувала статтю Галини Криворчук "Єднання на екрані й поза ним", в якій йдеться про враження представників студії "ВІАТЕЛ" від поїздки на телерадіофестиваль "Калинові мости".
Газета "День" надрукувала статтю "Чому український глядач і українське кіно не можуть зустрітися", в якій йдеться про те, що роботи українських студентів були нагороджені золотою медаллю президента Італії Джорджо Наполітано "За внесок у розвиток світового кіно"
Газета "День" надрукувала статтю Галини Криворчук "Як музичне мистецтво перетворюється на кіно", в якій йдеться про показ фільму "Кохання, дароване зірками" на телефестивалі "Злата Прага".
Про акторську майстерність, про себе, про Валентину Чистякову, Миколу Мерзлікіна, Миколу Куліша і сьогоднішніх студентів розповідає Віталій Савчук в статті "Шлях до перетворення людини", що була надрукована в журналі "Кіно-Театр" №5 (2012).
В вересні 2012 року газета "Україна Молода" надрукувала статтю-інтерв'ю з Наталкою Сопіт "Бути поряд з великими - гіпервідповідально".
стаття Лариси Брюховецької "Дивіться українське...о 4-й ранку" в журналі "Кіно-Театр"
Стаття в журналі Українознавство Стаття "Дороги студії ВІАТЕЛ" в журналі "Українознавство"
Стаття в газеті `День` 12 жовтня в газеті «День» розміщено інформацію про участь фільму «Кохання, дароване зірками» в 49-му Міжнародному телефестивалі «Злата Прага».
Стаття в журналі `Кіно-Театр` Журнал "Кіно-Театр" опублікував рецензію на виставу "Мина Мазайло" 3-го телережисерського курсу КНУТКТ ім.Карпенка-Карого. Художній керівник - Василь Вітер, викладач акторської майстерності - Віталій Савчук
Прочитайте текст статті "Мазайло став Мазєніним...".
Стаття в газеті `Слово Просвіти` В черговому номері газети "Слово Просвіти" від 5-11 квітня 2012 року була надрукована стаття "Мости порозуміння і єднання", в якій йдеться про нещодавні відвідини польського містечка Перемишль українською делегацією, в складі якої були представники та засновники Студії "ВІАТЕЛ". Дана стаття недарма розміщена в розділі "Українці в світі" газети "Слово Просвіти", оскільки головною родзинкою візиту були демонстрації фільмів із серіалу "Гра долі", в яких відображена суспільна українсько-польська історія.
Стаття `Студія ВІАТЕЛ: фільми про видатних українців` В газеті "Світ-інфо" від 17-го березня 2012 року була надрукована стаття "Студія ВІАТЕЛ: фільми про видатних українців", в якій розповідається про творчі надбання студії ВІАТЕЛ, пов'язані з виробництвом фільмів про відомих діячів української культури та мистецтва. Зокрема наведені фото Василя Вітра та Наталки Сопіт.
Анонс презентації фільму `Кохання, дароване зірками` В першому номері журналу "Кіно-Театр" за 2012 рік була надрукована стаття Василя Вітра "Зв`язок з культурною традицією", в якій йдеться про 50-річний ювілей кінофакультету Інституту Екранних Мистецтв та пов`язане з ним проведення фестивалю студентського кіно "Пролог-2011".
Анонс презентації фільму `Кохання, дароване зірками` В грудні 2011 року в газеті «День» був надрукуваний анонс презентації фільму "Кохання, дароване зірками". Ознайомитись із текстом цієї та інших статей можна в розділі Ми в ЗМІ > Друковані видання нашого сайту.
стаття Г.Криворчук В листопаді 2011 року в газеті «День» була надрукувана стаття-інтерв'ю з Галиною Криворчук "Щастя - коли знімаєш кіно". Ознайомитись із текстом цієї та інших статей можна в розділі Ми в ЗМІ > Друковані видання нашого сайту.
стаття В.Вітра 22 вересня 2011 р. в газеті "Україна молода" була надрукована стаття-інтерв'ю «Василь Вітер: Наш бюджет витрачають на російські фільми ». Ознайомитись із текстом цієї та інших статей можна в розділі Ми в ЗМІ > Друковані видання нашого сайту.
Кропивницький У вересні 2011 р. вийшла стаття В.Вітра та Г.Криворчук в Науковому віснику КНУТКТ ім..І.К.Карпенка-Карого (випуск 8) під назвою «Марко Кропивницький на українському телеекрані». Ознайомитись із текстом цієї та інших статей можна в розділі Ми в ЗМІ > Друковані видання нашого сайту.
Культура і життя В оновленій газеті "Культура і життя" (№32 за 2011 рік) вийшла стаття Алли Підлужної про студію "ВІАТЕЛ" і її творців. Прочитайте повний текст статті "Граючи долями" з газети "Культура і життя".
Кіно-Театр 20 липня 2011 року вийшов з друку часопис "КіноТеатр" № 4 за 2011 рік. В ньому надруковані спогади В.Вітра про зйомки фільму "Іван Миколайчук. Тризна".
Також можна прочитати про цикл телепередач "Василь Вітер. Ретроспектива", в одній з яких йшлося про "фільм кінорежисера В.Вітра "Іван Миколайчук. Тризна".
Газета "День" надрукувала статтю Українська громада Франції стане ближчою, в якій йдеться про те, що режисер Василь Вітер зніме фільм про культового сучасного французького художника родом з Буковини Темістокла Вирсту.
Газета "Молодий буковинець" надрукувала статтю В Україні знімуть фільм «Буковинець з Монпарнасу» в якій йдеться про новий проект студії "ВІАТЕЛ" - документальний фільм "Буковинець з Монпарнасу", та його героя - Темістокля Вірсту, який виріс в селі Іспас, що у Вижницькому районі Чернівецької області.
Тарас Шевченко 18 березня 2011 в газеті «День» опубліковано інтерв’ю Василя Вітра у матеріалі «Тарас Шевченко та «Велика політика», в якій він разом із художником М.Стороженком і письменником М.Слабошпицьким висловив своє ставлення до теле-шоу Є.Кисельова.
Кісін 11 березня 2011 року вийшов з друку часопис «Кіно-Театр» (№ 2), в якому опублікована стаття Василя Вітра "Віктор Кісін: на шляху до видовища".
Стаття Василя Вітра про Миколу Мерзлікіна 10 січня 2011 року у свіжому номері часопису «КіноТеатр» (№ 93) вийшла стаття Василя Вітра «Микола Мерзлікін: пошук досконалості» . В наступному номері часопису «КіноТеатр» вийде стаття В.Вітра про Віктора Кісіна.
новорічна анкета газети День 29 грудня 2010 року кінорежисер Василь Вітер відповів на запитання новорічної анкети газети "День"
Фото з презентації дипломних робіт Газета "День" надрукувала статтю "Учні за вчителя" про презентацію дипломних робіт.
Презентація друкованої книжки 23 листопада 2010 року відбулась презентація книжки «Українське кіно від 1960-х і до сьогодні. Проблема виживання», виданою редакцією часопису «КіноТеатр» під керівництвом Лариси Брюховецької. Презентація проходила в Будинку кіно.
стаття Василя Вітра в журналі Кіно-Театр 6(92)2010 Журнал Кіно-Театр надрукував статтю Василя Вітра "Щоб минуле життя з'являлося живцем...",яка є спробою теоретичного аналізу документального серіалу "Гра Долі". В статті йдеться про українського кіногероя, про серіал "Гра Долі", про людей, що заснували та створили ці фільми, тощо.
Зміни до закону Про Кінематографію Інтерв'ю з кінорежисером Василем Вітром, надруковане в журналі "Кіно-театр" №3(89).2010р. під назвою "Зміни до закону України "Про кінематографію": краще пізно, ніж ніколи..." - це звернення редакції "Кіно-Театру" до кінематографістів з проханням прокоментувати зміни в Українському законодавстві.
Вважати себе українцем - стаття в газеті День Стаття в газеті "День" від 14.05.2010р. "Щоб справді вважати себе українцем, потрібно мати за спиною фортецю, а така фортеця складається з роду" - розповідь про Україну та українців по матеріалам інтерв'ю з кінорежисером Василем Вітром після презентації фільму "Богдан Хмельницький" у місті Острог.
`Гра долі. Перша телеп'ятирічка`-стаття в газеті Україна молода від 23.04.2010р Стаття в газеті "Україна молода" від 23.04.2010р. "Гра долі. Перша телеп'ятирічка" - позитивні відгуки на прем'єрний показ фільму "Богдан Хмельницький". Також газета містить інтерв'ю з Василем Вітром та Наталкою Сопіт.
Реконструкція свідомості-стаття в газеті `День`, сторінка 1 Стаття в газеті "День" №72-73 від 23.04.2010р. "Реконструкція свідомості" - відгук ЗМІ на прем'єрний показ фільму "Богдан Хмельницький".
Інтерв'ю з Василем Вітром напередодні прем'єри фільму `Богдан Хмельницький` Стаття в газеті "День" №67-68 від 16.04.2010р. - Інтерв'ю з Василем Вітром напередодні прем'єри фільму "Богдан Хмельницький".
Анонс прем'єри фільму Богдан Хмельницький Стаття в газеті "День" №62-63 від 9.04.2010р. "Прем'єра фільму Богдан Хмельницький" - анонс презентації фільму в Київському Будинку Кіно.
Стаття Галини Криворчук "Кого бракує українському ефіру?" в газеті "День"(12 березня 2010 р.). Стаття розпочатковує обговорення на тему "Якого героя хоче бачити український телеглядач?"
Стаття "My Face is my Breadwinner" (англійською мовою) в журналі "Welcome to Ukraine" (лютий 2010 р.). Текст статті базується на літературному сценарії до фільму з серіалу "Гра Долі" - "Геній сміху"
В газеті "Слово Просвіти" №8(541) від 25 лютого 2010 року опубліковано інтерв'ю кінорежисера Василя Вітра під назвою "Ідеї мертві без почуттів"
В культурологічному часописі "Прилуки Фортеця" була надрукована стаття "Гра Долі"
Стаття "Прем'єра фільму Богдан Хмельницький" в газеті "Сіверщина" №848 в січні 2010 року розповідає про проект "Гра Долі" та про зйомки фільму "Богдан Хмельницький".
Стаття "Гра Долі" набирає обертів в журналі Кіно-театр №87 в січні 2010 р.
Анонс документального серіалу "Гра долі" в газеті "Завуч" в грудні 2009р. Висвітлено фільм "Богдан Хмельницький".
Стаття в журналі "Welcome to Ukraine" - розповідь про студію та ії проекти (англійською мовою).
Стаття "Коцюбинський. Між двома жінками" в газеті "Сіверщина" про презентацію фільму в музеї-заповіднику М.Коцюбинського.
Стаття "Гра Долі видатних українців" в газеті "Сіверщина" - інтерв'ю з В. Вітром та Н. Сопіт.
Стаття "Коцюбинський. Між двома жінками" в газеті "Сіверщина" про презентацію фільму в музеї-заповіднику М.Коцюбинського.
Стаття "Коцюбинський. Бистроплинний сон" в газеті "Слово Просвіти" про прем'єрні покази студії ВІАТЕЛ в Чернігові з нагоди 145-річчя з дня народження класика української літератури.
Стаття "З життя великих" в "Урядовому Кур'єрі" про прем'єрні покази студії ВІАТЕЛ.
Стаття в газеті "День" №42 від 13.03.2009 про прем'єрні покази студії ВІАТЕЛ з нагоди свого 15-річчя.
Інформація про фільм "Михайлівський Золотоверхий Монастир. 900 років" в каталозі Української кінофундації.
Каталог "Континент фільму", видання 2005-2008 рр.
Студія ВІАТЕЛ - засновник телеконкурсу "Найкращий телеведучий"

Стаття "Працювати грамотно" в "ТелеРадіоКур'єрі".


Проект
"Гра Долі"www.
continentfilmu.
comліцензійний DVD-диск від ВІАТЕЛ

Фотоальбом
фотоальбом "Михайлівський Золотоверхий собор"
Оренда   Монтаж   Кадротека   CD/DVD   Ще...
Написати адміністратору сайта