Студія ВІАТЕЛ
Cьогодні:
Warning: Use of undefined constant D - assumed 'D' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /virt/homes/viatel/viatel/maindeffunc.inc on line 5

Sun
29/11/20
<a href=http://www.viatel.kiev.ua/zmi-tv.php> укр </a> <a href=http://www.viatel.kiev.ua/rufiles/zmi-tv.php> рус </a>т. (044) 496-09-60
studioviatel@gmail.com
Оренда   Монтаж   Кадротека   CD/DVD   Ще...
June 20, 2014
ФОТОГАЛЕРЕЯ З ПОЇЗДКИ ПРЕДСТАВНИКІВ ВІАТЕЛ НА МФ "КАЛИНОВІ МОСТИ"
В червні 2014 року студія "ВІАТЕЛ" бра...
May 12, 2014
ФОТОГАЛЕРЕЯ З ПОЇЗДКИ ПРЕДСТАВНИКІВ ВІАТЕЛ ДО ПОЛЬЩІ
З 5-го по 11-е травня 2014 року студія...
April 4, 2014
ВІДЕОРОЛИК МАЙСТЕРНІ ВАСИЛЯ ВІТРА НА МУЗИКУ DE WOLF
Студія ВІАТЕЛ і майстерня Василя Віт...
March 3, 2014
20 РОКІВ НАЗАД МИ ЗАСНУВАЛИ СТУДІЮ «ВІАТЕЛ»
20 РОКІВ НАЗАД МИ ЗАСНУВАЛИ СТУДІЮ «ВІ...
January 25, 2014
ІВАН МИКОЛАЙЧУК ПРО МАЙДАН
Понад 20 років фільм І.Миколайчука "Ва...


головна   >   ми в ЗМІ   >   телебачення

Студія ВІАТЕЛ в ЗМІ:

Про нас показує телебачення:

"Ранок із зіркою" Наталка Сопіт - 5 канал

Презентація фільму "Ольга Кобилянська" - сюжет "Новини "Культури"

Презентація фільму "Ольга Кобилянська" - сюжет "П'ятий елемент" на 5 каналі

Передпоказ «Мужицький ангел. Різдвяна історія» - сюжет про фільм Ірини Правило на каналі "Культура"

"ІСПИТ ДЛЯ МЕТРА" - інтерв`ю із засновниками студії "ВІАТЕЛ" Василем Вітром та Галиною Криворчук стосовно творчого розвитку серіалу "Гра долі". Запис з ефіру КДТРК.

Частина 1


Частина 2

До 120-річного ювілею Миколи Куліша студенти інституту КНУТКіТ підготували виставу "Мина Мазайло", яка з великим успіхом була поставлена на декількох сценах України та Європи. Дивіться сюжет "5 елемент"

Студентська вистава "Мина Мазайло" за однойменною п'єсою Миколи Куліша, відбулась у центрі Леся Курбаса в Києві. Докладніше - у цьому сюжеті з каналу "Культура"

З нагоди ювілею державного кінофотофоноархіву ім. Г.С.Пшеничного студія ВІАТЕЛ відзняла фільм "Джерела пам'яті"

З 14.12.2011 в УНІАН відбулась прес-конференція з приводу прем'єрного показу нового фільму студії ВІАТЕЛ із серіалу "Гра Долі" - "Кохання, дароване зірками". Про головного героя фільму - композитора Ференца Ліста, про його українське кохання розповідають представники творчої групи серіалу: кінорежисер В.Вітер, продюсер Галина Криворчук, музикознавець Людмила Вольська.


В передачі "5 елемент" вийшов в ефір сюжет про підготовку та проведення презентації фільму про Ференца Ліста

Режим "Пряма мова" на 5 каналі висвітлив найяскравіші вислови Василя Вітра та Галини Криворчук щодо фільму "Кохання, дароване зірками"

НТКУ – «Телеакадемія» 05.07.2011 21:19, стаття "Підсумки за рік і плани на майбутнє"
23 червня 2011 року відбулися зйомки випуску "Телеакадемії", що присвячений відзначенню року існування цього унікального проекту. Василь Вітер прийняв участь у зйомці та виступив з промовою.

За матеріалами презентації нового проекту студії "ВІАТЕЛ" - документального фільму "Буковинець з Монпарнасу" вийшов в ефір наступний сюжет:

Також Ви можете ознайомитись із прес-релізом презентації фільму "Буковинець з Монпарнасу"

8 липня 2011 року в УНІАН відбулась презентація нового проекту студії "ВІАТЕЛ" - документального фільму "Буковинець з Монпарнасу", що розповідатиме про долю Темістокля Вірсту. Продивіться запис презентації.

Також Ви можете ознайомитись із прес-релізом презентації фільму "Буковинець з Монпарнасу"

Продивіться відеосюжет, відзнятий на презентації фотоальбому «Відтворення втрачених перлин архітектури. Михайлівський Золотоверхий», що відбулась 8 квітня 2011 року в Національній парламентській бібліотеці України.

Ви можете перейти на сторінку, де викладена докладна інформація про фотоальбом та презентацію в парламентській бібліотеці.

Дві події, а саме прес-конференція "Перспективи молодого українського кіно" та показ фільмів молодих режисерів у будинку кіно, що відбулись 7-8 грудня 2010 року, викликали значну увагу з боку телевізійних ЗМІ. Побачили світ телевізійні сюжети на кількох телеканалах, зокрема:


* запис прямого ефіру прес-конференції

* сюжет на каналі "Культура"
Також, сюжет на 24 каналі під назвою "Режисери: В Україні відсутня галузь фільмовиробництва ".

По закінченню презентації повнометражного документального фільму "Богдан Хмельницький" у Львівському та Чернівецькому університетах представники місцевої преси спілкувались із творчою групою фільму. А наступного дня після презентації (19.11.2010р.) в новинах телеканалу "Буковина" вийшов сюжет із оглядом події.


1-го та 2-го вересня 2010 року на каналі "Культура" транслювалась прем'єра фільму "Політ" (2010р.) молодого режисера Владислави Чекмарьової. Перед початком фільму транслювалось інтерв'ю з кінорежисером, викладачем, учнем та послідовником М.І.Мерзлікіна - Василем Вітром. Пропонуємо Вам послухати це інтерв'ю.
Перша частина інтерв'ю.
Друга частина інтерв'ю.
Третя частина інтерв'ю.

23 липня 2010 року в ефірі телеканалу "Культура" було показане інтерв'ю кінорежисера Василя Вітра про фільм "Цвіт папороті" та історію зйомок цього фільму у 1989 році.
Перша частина інтерв'ю.
Друга частина інтерв'ю.
Третя частина інтерв'ю.

Глядачи каналу КРТ мали змогу зустріти ще один гарний ранок разом з кінорежисером Василем Вітром. Розмова торкнулась деяких цікавих моментів про життя, побут та оточення гетьмана Богдана Хмельницького, які були з'ясовані під час роботи над стрічкою "Богдан Хмельницький"

20 квітня 2010 року в УНІАН студія ВІАТЕЛ провела прес-конференцію у прямому ефірі 5 каналу. Тема - "Гра долі" 5 років на 5 каналі". Із представниками ЗМІ спілкувались кінорежисер Василь Вітер та ведуча серіалу "Гра долі" Наталка Сопіт

20 квітня 2010 року в Будинку Кіно студія ВІАТЕЛ провела прем'єрний показ фільму "Богдан Хмельницький", який визвав бурні овації серед глядачів та схвальні відгуки ЗМІ. Зокрема, 21.04.2010р. "5 канал" показав сюжет "без коментарів", а 22.04.2010 вийшла програма "5 елемент".

На телеканалі "Культура" вийшов сюжет про нагородження творчої групи студії ВІАТЕЛ за створення фільмів про Михайлівський Золотоверхий.

Програма "Ранок" на 5 каналі - прямий ефір напередодні прем'єрного показу фільму із серіалу "Гра Долі" -"Богдан Хмельницький". Гостя програми - автор і ведуча серіалу "Гра Долі" Наталка Сопіт.

Програма "Ранок на КРТ" - прямий ефір, присвячений Міжнародному дню студента. Гості програми - кінорежисер Василь Вітер та студентка Ірина Правило

Програма "5 елемент" на 5 каналі - про презентацію фільму "Невгамовний Пантелеймон" з серіалу "Гра долі" (2006 рік)Проект
"Гра Долі"www.
continentfilmu.
comліцензійний DVD-диск від ВІАТЕЛ

Фотоальбом
фотоальбом "Михайлівський Золотоверхий собор"
Оренда   Монтаж   Кадротека   CD/DVD   Ще...
Написати адміністратору сайта